پروژه پلاس

سفارش پاورپوینت

سفارش پاورپوینت پروژه پلاس

سفارش پاورپوینت | پروژه پلاس

طراحی پاورپوینت با ارزان ترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن

یکی از عوامل موثر در ارائه عالی  در کلاس ها ، کنفرانس ها و سمینارها ، ارائه پاورپوینت منحصربه فرد و حرفه ای است و هنگامی که با چنین کاری مواجه می‌شوید، ممکن است به این مورد فکر کنید که آیا من می توانم ، در این مدت کم و با حجم زیاد کار ها ، پاورپوینت حرفه ای و عالی درست کنم ؟؟

در جواب این سوال باید بگوییم ؛ همه ما می‌دانیم که ارائه دادن در کلاس و یا کنفرانس ها به خصوص برای اولین بار بسیار استرس زاست. پزشکان و روانشناسان برای کاهش استرس در هنگام سخنرانی ، توصیه ها و راهکارهای زیادی ارائه کرده اند اما این توصیه در همه افراد پاسخگو نیست.

نگران نباشید

تیم حرفه ای پروژه پلاس اینجاست تا نگرانی شما در این زمینه را برطرف نماید. طراحی صدها پاورپوینت در سال های اخیر تجربه فراوانی از نیازهای شما عزیزان ، در اختیار ما قرارداده است. شانس موفقیت در ارائه  پاورپوینت خود را از دست ندهید. زمانی که شما سفارش انجام پاورپوینت خود را به ما میسپارید ، می‌توانید از کیفیت نتیجه مطمئن باشید.  ما به شما اطمینان میدهیم که با سفارش پاورپوینت از پروژه پلاس ، یکی از استرس زاترین لحظات زندگی شما با یک ارائه عالی ، به یک روز به یاد ماندنی تبدیل خواهد شد.

حقیقت بزرگ

امروزه سایت های زیادی برای سفارش پاورپوینت ، شروع به کار کرده اند اما مهم ترین حُسن وبسایت پروژه پلاس ، راحتی ثبت سفارش در آن است به طوریکه تنها در عرض ۵ دقیقه ، میتوانید پاورپوینت خود را سفارش بدهید.

قیمت هر اسلاید پاورپوینت

از بابت هزینه نگران نباشید ، قیمت های ما ، بسیار مناسب است. هزینه ساخت پاورپوینت در سایت پروژه پلاس ، نسبت به کافی نت ها و سایت های موجود ، ارزان می باشد.

پاورپوینت ساده

♦ ویرایش نامحدود


♦ فاقد افکت گذاری


♦ تصاویر زمینه ساده


♦ فاقد تصاویر موضوع


♦ دارای ترنزیشن ساده


♦ دارای تم غیر اختصاصی


♦ فونت و رنگ بندی استاندارد


♦ فـاقد شماره گذاری اسلایدها

قیمت : ۴۰۰ تومان

پاورپوینت معمولی

♦ ویرایش نامحدود


♦ دارای تصاویر موضوع


♦ تصاویر زمینه معمولی


♦ افکت گذاری حرفـه ای


♦ دارای تم غیر اختصاصی


♦ دارای ترنزیشن پیشرفته


♦ فونت و رنگ بندی استاندارد


♦ دارای شماره گذاری اسلایدها

قیمت : ۸۰۰ تومان

پاورپوینت حرفه ای

♦ ویرایش نامحدود


♦ دارای تصاویر موضوع


♦ تصاویر زمینه حرفه ای


♦ افکت گذاری حــرفه ای


♦ دارای ترنزیشن پیشرفته


♦ دارای تم مخصوص موضوع


♦ دارای شماره گذاری اسلایدها


♦ دارای کلیپ (باتوجه به موضوع)

قیمت : ۱۲۰۰ تومان

برخی از مشتریان ما

دانشگاه علامه طباطبایی

[mf_vc_multi_banner_ads title1=”دانشگاه ارومیه” url1=”#” banner_img1=”890″ title2=”دانشگاه پیام نور” url2=”#” banner_img2=”894″ title3=”دانشگاه تبریز” url3=”#” banner_img3=”893″]

دیجی نرسینگ😉

بزرگترین و معتبرترین منبع آموزش پرستاری