پروژه پلاس

راهنمای ورود به بازیگری

راهنمای ورود به بازیگری

چگونه بازیگر شویم ؟

بازیگری یکی از سخت ترین شغل ها در زمینه هنر و رسانه است.

در گذر زمان، بازیگران در اغلب جوامع جزو شاخص ترین و محبوبترین اقشار جامعه بوده اند.

مردم بازیگران را افرادی جذاب و با درآمد بالا می دانند، فعالیتهای هنری آنان را دنبال می کنند و به پیگیری موضوعات و مسایل زندگی آنان علاقه نشان می دهند. از این رو شغل بازیگری همواره یکی از جذابترین مشاغل برای افراد جویای کار به ویژه جوانان و نوجوانان به شمار می رود.

گروهی از افراد، بازیگری را شغل نمی دانند و صرفا به عنوان یک هنر به آن می نگرند اما بسیاری دیگر نیز آن را به عنوان یک شغل می شناسند. گذشته از این، افراد زیادی نیز هستند که پا را از تعریف بازیگری به عنوان یک شغل فراتر گذاشته و سرمایه، زمان، انرژی و گاهی زندگی خود را فدای دستیابی به بازیگری و پیشرفت در آن می کنند.

آیا برای بازیگر شدن باید مدرک دانشگاهی داشته باشیم ؟

اگرچه داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته های مرتبط  نظیر کارشناسی بازیگری- کارگردانی،  کارشناسی ادبیات نمایشی و یا  کاردانی حرفه ای بازیگری و حتی در سطح پایینتر، تحصیل در هنرستان، ضمن آشنایی با اصول علمی و مبانی تئوریک موضوع، اعتماد به نفس بیشتری ایجاد می کند و زمینه بروز استعداد و توانمندیهای شما را در بستری علمی فراهم می سازد اما امروزه آموزشگاههای معتبری نیز وجود دارند که تا حد زیادی این مبانی را به هنرجویان آموزش داده و راه دیگری را بجز دانشگاه پیش روی علاقه مندان باز می کنند.

علت جذاب بودن شغل بازیگری چیست ؟

هنر در اشکال مختلف آن زیباست و طرفداران خود را دارد. اما کمتر شاخه ای از هنر را میتوان یافت که به اندازه بازیگری ظرفیت ایجاد شهرت، محبوبیت و درآمد را یکجا برای تعداد زیادی از علاقه مندان خود داشته باشد. گذشته از آن، هیجان و تحرک بازیگری به آن شکلی که نسل جوان و نوجوان امروزی برای تخلیه انرژی خود نیاز دارد و می پسندد، ویژه و منحصر بفرد است.

افراد بسیاری با جستجوی کلمات و عبارت های مرتبط نظیر بازیگر ، بازیگری ، چطور بازیگر شویم ؟،نحوه بازیگر شدن ، درآمد بازیگران ، چطور تست بازیگری بدهیم، برای بازیگر شدن باید کجا رفت، برای بازیگر شدن چه رشته ای را باید انتخاب کرد و نظایر آن در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات در حوزه بازیگری هستند. شمار زیادی از خوانندگان و همراهان مسیر ایرانی نیز در پیامهای خود، درباره نحوه ورود به بازیگری ، آموزشگاههای بازیگری ، درآمد بازیگران و… سوالات متعددی را مطرح کرده اند.

دیدگاه‌ها (0)

  • لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد.
  • از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
  • نظرات کاربرانی که دارای نام کاربری (نام و نام خانوادگی در حساب کاربری) نامناسب هستند مورد تایید قرار نخواهد گرفت.
  • نتیجه بررسی نظرات (تایید یا رد) به ایمیل کاربران ارسال می‌شود. لذا جهت اطمینان از دریافت نتیجه بررسی نظرات، نیاز است کاربران آدرس ایمیل خود را در حساب کاربری تعریف کنند.

*
*

دیجی نرسینگ😉

بزرگترین و معتبرترین منبع آموزش پرستاری